Przyciemnianie szyb samochodowych

Przyciemnianie szyb, cenione głównie w USA, cieszy się dużą popularnością już nie tylko wśród miłośników tuningu, ale przede wszystkim wśród posiadaczy samochodów użytkowych – zarówno prywatnych, jak i firmowych. Z doświadczenia wiemy, że w przyciemnianiu szyb liczy się sposób montażu i jakość folii. Dlatego oferujemy przyciemnianie szyb metodą bezinwazyjną, tzn. bez demontażu tapicerki.

Jest to bardzo istotne szczególnie dla posiadaczy nowych aut, ponieważ montaż folii nie spowoduje utraty gwarancji na pojazd. Folie, na których pracujemy, prócz tego, że zdecydowanie poprawiają wygląd samochodu, redukują promieniowanie UV nawet do 99% i zapobiegają przed dostawaniem się promieni słonecznych do wnętrza pojazdu nawet do 76%, co oznacza, że auto latem nie nagrzewa się, a zimą nie oddaje tak szybko ciepła.

Posiadamy folie o różnych wskaźnikach przepuszczalności światła – od tzw. „najciemniejszej”, czyli 5% przepuszczalności światła do „najjaśniejszej” nawet 70% przepuszczalności światła.

Co mówią przepisy?

Przepisy jasno określają, że przednie szyby (boczne oraz czołowa) muszą mieć nie mniej niż 70% przepuszczalności światła. Dozwolone jest przyciemnianie szyb w tylnej części auta (od słupka B do tyłu) poniżej 70% przepuszczalności światła, o ile pojazd posiada lusterka boczne. Istotne jest także to, że pojazd z przyciemnionymi szybami może być dopuszczony do ruchu drogowego wyłącznie, gdy folia posiada atest z Instytutu Szkła i Ceramiki.

Firma Laskowski Tuning otrzymała pozwolenie z ISiC na montaż folii samochodowych, a tym samym na wydawanie atestów, które są wymagane na stacjach diagnostycznych oraz przez Policję. Folia samochodowa posiada wiele zalet, m.in.:

  • utrudnia ciekawskim spojrzenia do wnętrza samochodu
  • redukuje szkodliwe promienie UV (do 99%)
  • odbija ciepło (nawet do 76%)
  • chroni przed światłem słonecznym, sprawiając że jazda staje się przyjemniejsza
  • podczas jazdy nocnej nie oślepiają nas auta jadące z tyłu
  • przy ewentualnym zbiciu szyby chroni przed odłamkami tnącego szkła i stanowi dobrą
  • ochronę antywłamaniową
  • poprawia wygląd samochodu
Wybierz kolor samochodu.
Wybierz stopień przyciemnienia szyb.