Montaż instalacji LPG

Montaż instalacji LPG to ogromna korzyść dla każdego posiadacza auta zasilanego benzyną, obniża koszty podróży nawet o 50%, dlatego koszt zwiazany z założeniem LPG zwraca się stosunkowo szybko. Krążą mity mówiące o negatywnym wpływie instalacji LPG na silnik. Zarzuca się między innymi, że „gaz” obniża moc silnika, wpływa na jego szybsze zużywanie się oraz, że instalacja LPG jest niebezpieczna i w większości przypadków to ona jest powodem pożaru w aucie.

Wszystko to jest mitem pod warunkiem, że komponenty są odpowiednio dobrane do parametrów silnika, instalacja jest bardzo dobrej jakości, a montaż został wykonany przez profesjonalistów. Ważne jest także użytkowanie zgodnie z zaleceniami producenta oraz terminowe przeglądy i autoryzowany serwis.

Dlatego w naszej firmie można zamontować instalację LPG wyłącznie znanych irenomowanych producentów, takich jak Auto – Gaz Centru, STAG oraz BRC. Pracujemy tylko na wysokiej jakości komponentach, które dopasowujemy do danych technicznych pojazdu. Przeprowadzamy także przeglądy okresowe instalacji w/w marek oraz dokonujemy wszelkich napraw, wymieniamy również zbiorniki gazowe na nowe.