Szkolenia

01

Prowadzimy Szkolenia

Widniejemy w Rejestrze Firm Szkoleniowych

W siedzibie naszej firmy odbywają się szkolenia w zakresie przyciemniania
szyb samochodowych. Szkolenia prowadzi właściciel firmy, a jednocześnie Wicemistrz Świata i dwukrotny Mistrz Europy w dziedzinie przyciemniania szyb.

Szkolenie obejmuje naukę opartą na technologiach wykorzystywanych przez firmy tuningowe w Niemczech. Jakość usługi jest bardzo wysoka, a przyciemnienie odbywa się bez demontażu szyb, co skraca czas pracy i chroni przed uszkodzeniem pojazdu.

PROFESJONALNE NARZĘDZIA

Podczas szkolenia używamy wysokiej klasy folie Best-Windowfilm oraz IQ-Windowfilm posiadające zarówno niemieckie atesty KBA i ABG's, jak i polskie zatwierdzone przez Instytut Szkła i Materiałów Budowlanych w Krakowie. Folie te charakteryzują się wysokimi właściwościami termokurczliwymi i posiadają powłokę odporną na zarysowania i uszkodzenia.

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI

Proponujemy szkolenie jedno-, dwu- lub trzydniowe, w zależności od potrzeb kursanta. Każde z nich obejmuje pełen zakres umiejętności potrzebnych do samodzielnego przyciemnienia samochodu.

Szkolenie nie odbywa się w formie pokazu

Każdy z uczestników samodzielnie zajmuje się:• profilowaniem (wygrzewaniem) folii na tylnej szybie w jednym kawałku,• instalowaniem folii na szybie tylnej bez demontażu tapicerki,• profilowaniem i instalowaniem folii na szybach bocznych, bocznych opuszczanych, jak i tzw. trójkącikach, bez demontażu tapicerki.Wszystko oczywiście odbywa się pod nadzorem prowadzącego szkolenie.

dodatkowo

Uczestnicy szkolenia mogą skorzystać z atrakcyjnych cen na zakup naszych folii i profesjonalnego sprzętu, który po odbyciu szkolenia będzie stanowił ich warsztat pracy. Każdy z uczestników szkolenia otrzyma certyfikat ukończenia kursu z zakresu profesjonalnego przyciemniania szyb foliami, który obejmuje:

  • profilowanie folii za pomocą specjalistycznego żelu
  • profilowanie folii na szkle wypukłym
  • profesjonalne oklejanie szyb samochodowych
02

Dlaczego Warto Nas Wybrać

jesteśmy profesjonalistami

Od 2012 roku nasza firma widnieje w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych, prowadzimy szkolenia z zakresu przyciemniania szyb oraz zmiany koloru auta, które organizowane są za pośrednictwem Powiatowych Urzędów Pracy. Zachęcamy do skontaktowania się z najbliższym Urzędem Pracy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Pomagamy również w znalezieniu noclegu na czas szkolenia w zaprzyjaźnionym z nami hotelu.

Więcej informacji możecie Państwo uzyskać w siedzibie naszej firmy lub w rozmowie z naszym konsultantem pod numerem tel.:
68 321 11 90.
Wszelkie dodatkowe pytania można zgłaszać również drogą e-mailową na adres:
biuro@przyciemnianie-szyb.com