O Nas

01

kim jesteśmy

odrobina faktów na nasz temat

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas motywacją do pracy i wyzwala chęć doskonalenia się w tym, co robimy. To właśnie przyjemność z pracy sprawia, że ta dochodzi do perfekcji.

Istnienie firmy zapoczątkowała pasja. Niemalże dwie dekady temu na terenie Niemiec zaczynał Andrzej Laskowski – dziś już Wicemistrz Świata i dwukrotny Mistrz Europy w dziedzinie przyciemniania szyb. Z wiedzą tam zdobytą, opartą na technologiach wykorzystywanych przez niemieckie firmy tuningowe powrócił do Polski. Tak właśnie powstała firma Laskowski Tuning.

Jeszcze do niedawna można było zrobić w naszej firmie kompletny tuning samochodu. Pomimo faktu, iż nadal można dostać u nas niektóre akcesoria tuningowe, dziś zajmujemy się głównie sprzedażą i dystrybucją folii, jak i przyciemnianiem szyb, nie tylko w samochodach, ale również w budynkach, łodziach, jachtach i samolotach. Nasze usługi wykonujemy na terenie Polski, jak i całej Europy. Jako przedstawiciel firmy THB-Technic House Berlin GmbH w Polsce od 2004 r. jesteśmy jedynym i bezpośrednim dystrybutorem folii IQ-Windowfilm w Polsce.

Dodatkowo sprzedajemy i montujemy xenony, które nie tak dawno montowane były wyłącznie w samochodach ekskluzywnych, wysokiej klasy. Ponadto jesteśmy autoryzowanym warsztatem montującym i serwisującym instalacje LPG renomowanych firm tj. Auto-Gaz Centrum, BRC, czy STAG.

…..a kilka lat temu, również z ogromnej pasji, powstała kolejna gałąź działalności naszej firmy – sprzedaż i serwis sprzętu motorowodnego. Zafascynowany łodziami właściciel firmy postanowił wprowadzić do oferty takie usługi jak:

  • kompleksowe remonty łodzi motorowodnych,
  • serwis silników stacjonarnych i zaburtowych,
  • doposażanie wnętrza łodzi.

Pomagamy także w zarejestrowaniu jednostek w Polskim Związku Motorowodnym i Narciarstwa Wodnego (PZMiNW) oraz w zorganizowaniu kursu na Sternika Motorowodnego.

Wiemy, że transport łodzi jest dość problematyczny, dlatego też oferujemy odbiór łodzi od klienta i dostarczenie po wykonanym zleceniu.

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami!

02

Certyfikaty

Do przyciemniania szyb używamy wysokiej klasy folię IQ-Windowfilm. Posiada ona zarówno niemieckie atesty KBA i ABG’s, jak i polskie, zatwierdzone przez Instytut Szkła i Ceramiki w Krakowie, Instytut Techniki Budowlanej i Instytut Higieny w Warszawie oraz od 2010r. przez Instytut Szkła i Materiałów Budowlanych w Krakowie. Atesty wydawane są zarówno przy przyciemnianiu szyb w samochodach, jak i w budynkach. Wszystkie nasze folie spełniają polskie i europejskie standardy, a także objęte są gwarancją producenta.
03

współpraca

odrobina faktów na nasz temat

Jako bezpośredni dystrybutor folii IQ-Windowfilm posiadamy możliwość negocjowania atrakcyjnych cen. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Nasza propozycja jest prawdziwą alternatywą wobec innych producentów walczących na szerokim rynku folii.

Ofertę montażu folii kierujemy do wszystkich salonów samochodowych, architektów, projektantów wnętrz, firm budowlanych oraz firm świadczących usługi szklarskie. Firmy i osoby prywatne zajmujące się przyciemnianiem szyb w samochodach i montażem folii budowlanych zachęcamy do zakupienia folii proponowanych przez naszą firmę. Gwarantujemy, że po oklejeniu szyb naszą folią nie będą chcieli już Państwo wracać do oklejania innymi foliami.

Poszukujemy osób bądź firm z całej Polski chcących podjąć z nami współpracę. Przeprowadzamy szkolenia, pomagamy w starcie i zaopatrzeniu się we wszystkie niezbędne do pracy zarówno akcesoria jak i folie.

Aby rozpocząć z nami współpracę należy dostarczyć Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej (dotyczy firm i osób prowadzących własną działalność gospodarczą). Oferujemy atrakcyjne ceny hurtowe i rabaty na cały nasz asortyment.

Mamy szeroką ofertę dla klientów indywidualnych, od których przy składaniu zamówienia nie wymagane są żadne dokumenty. Osoby stale z nami współpracujące mogą liczyć na zniżki.

Istnieje również możliwość importu towaru na specjalne zamówienie, nawet jeśli nie występuje on w naszej stałej ofercie. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do współpracy.

03

Nasze usługi