Łączymy pasję z profesjonalizmem

Istnienie firmy zapoczątkowała pasja. Blisko dwie dekady temu na terenie Niemiec zaczynał Andrzej Laskowski – dziś już Wicemistrz Świata i dwukrotny Mistrz Europy w dziedzinie przyciemniania szyb. Z wiedzą tam zdobytą, opartą na technologiach wykorzystywanych przez niemieckie firmy tuningowe powrócił do Polski. Tak właśnie powstała firma Laskowski Tuning.

Jeszcze do niedawna można było zrobić w naszej firmie kompletny tuning samochodu. Pomimo faktu, iż nadal można dostać u nas niektóre akcesoria tuningowe, dziś zajmujemy się głównie sprzedażą i dystrybucją folii, jak i przyciemnianiem szyb, nie tylko w samochodach, ale również w budynkach, łodziach, jachtach i samolotach. Nasze usługi wykonujemy na terenie Polski, jak i całej Europy. Jako przedstawiciel firmy THB-Technic House Berlin GmbH w Polsce od 2004 r. jesteśmy jedynym i bezpośrednim dystrybutorem folii IQ-Windowfilm w Polsce.

Dodatkowo sprzedajemy i montujemy xenony, które nie tak dawno montowane były wyłącznie w samochodach ekskluzywnych, wysokiej klasy. Ponadto jesteśmy autoryzowanym warsztatem montującym i serwisującym instalacje LPG renomowanych firm tj. Auto-Gaz Centrum, BRC, czy STAG.

Kilka lat temu, również z ogromnej pasji, powstała kolejna gałąź działalności naszej firmy – sprzedaż i serwis sprzętu motorowodnego. Zafascynowany łodziami właściciel firmy postanowił wprowadzić do oferty takie usługi jak: kompleksowe remonty łodzi motorowodnych, serwis silników stacjonarnych i zaburtowych, doposażenie wnętrza łodzi. Pomagamy także w zarejestrowaniu jednostek w Polskim Związku Motorowodnym i Narciarstwa Wodnego oraz w zorganizowaniu kursu na Sternika Motorowodnego.

Wiemy, że transport łodzi jest dość problematyczny, dlatego też oferujemy odbiór łodzi od klienta i dostarczenie po wykonanym zleceniu.